Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körülbelül átlagosan mennyibe...

Körülbelül átlagosan mennyibe kerül a fodrásznál egy vágás+festés?

Figyelt kérdés
A hajam derékig érő, szeretném befestetni.. 2800-ért szoktam kb vágatni, s úgy hallottam h egy ilyen hosszú hajat 8-10 ezerét csinálják? Ez igaz? :$
2010. szept. 24. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem épp a mellemig ér a hajam és azt 6000-ért festené be a fodrász úgy hogy nem számolna rá semmi hasznot tehát neked hosszabb a hajad több festék kell rá meg a fodrásznak vmi haszon kell rá úgyhogy minimum 7000 de sztem több lesz az
2010. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor érdemesebb lenne otthon befesteni? 2 doboz hajfesték, ügyes ismerős? Lehet az attól még jó, mint ha fodrász csinálta volna? :/
2010. szept. 24. 17:04
 3/8 OliaTIRA ***** válasza:
megtudjatok mondani hogy a hajfesteshez minek fodrasz? en itthon festem magamnak 2doboz fekete hajfestekel elol hatul befestem es kesz
2010. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először gondoltam azzal megcsináltatni, mert mindenki azt mondja h nagyon el lehet rontani stb. nem akartam h foltos legyen meg ilyenek, meg szerintem lehet, hogy jobban eltalálja a színt, amilyet szeretnék, mert most ha elmegyek veszek hajfestéket, és a sötét hajamon totál más lesz, csúnya, akkor nagyon kiakadok..
2010. szept. 24. 19:54
 5/8 OliaTIRA ***** válasza:
oke. csak kerdeztem. en vettem nouvelle szoke port vagy pirosat. nekem lemarta a kekesfekete festeket. utanna vagy szoke vagy piros lett a hajam. oxi kell hozza. de ez csak az en tapasztalatom. ha akarsz menj el.
2010. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
semmiképpen sem kísérleteznék otthon ilyenekkel. ha hosszú a hajad, akkor kell rá két doboz festék. én biztos nem a leggagyibbat venném, szóval az már minimum 4000. a fodrász meg befesti, és levágja 7000-ért. nem spórolnék 3e ft-on, mert ha otthon elbaltázod a hajad, akkor sokkal többe kerül, hogy helyrehozd valahogy.
2010. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem beszélve arról, hogy ha nagyon elrontod a festést, akkor lehet, hogy le is kell vágni.
2010. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nézegettem festékeket, és megtaláltam azt a színt, amit kb. szeretnék.. ( [link] )

talán valahogy ezzel megpróbálnám, ha úgy alakul, de már

kicsit megijesztettetek! :)


Mindigis vörös hajat szerettem volna, ez ilyen kis beütés nekem.. :D

Az a baj, hogy nem is ismerek jó fodrászt, ahol eddig voltam, mindig elrontották.. van ötlet, hogy Budapest-11.kerület, és Budaörs körül hol van jó fodrász, aki nem is olyan drága, és jól dolgozik, mármint, hogy ha viszek képet, az alapján meg csinálja nekem a fazont és a színt?

2010. szept. 25. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!