Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantazzam vagy szokitsem a...

Gyantazzam vagy szokitsem a bajuszom?

Figyelt kérdés
mi az elonye es a hatrany?nincsen sok szal...
2010. szept. 24. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira nem durva, és fehérbőrű vagy, akkor szőkíts.. de én inkább a gyantát ajánlom. Láttam már szép lányt világító bajusszal :)
2010. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha nincsen sok, és nem is látszik akkor inkább szőkítsd... vagy inkább hagyd, tépkedd ki szemöldökcsipesszel azokat a szálakat amik zavarnak. Én gyantázom... hátránya hogy aznap rohadt piros a szám fölött, és pár napig érzéketlen, előnye h elég sokára nő vissza, kb 1hónap, legalábbis nekem. Szőkítőről nemtudok véleményt mondani, még nem próbáltam, de lehet előjöhet tőle allergiásreakció, hiszen ott olyan érzékeny a bőr.
2010. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
barana boru vagyok,de aggodom hogy szerintem nekem hamar vissza none,mert epilalas utan is hamar nol a labamon...
2010. szept. 24. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Na, ha barna bőrű vagy semmiképp ne szőkítsd, mert az nagyon meg fog látszani... Akkormár gyanta, esetleg végleges szörtelenítés, ami rohadt drága, és nem tudom mennyire igaz az egész... de figyelj, ha nemlátszik nagyon, akkor inkább hagyd.. Én is ezzel rontottam el, egyszer legyantáztam, utána már mindig kell.. pedig nemvolt sok szőr ott nekem, most sincs, de zavar, mert többnek tűnik.
2010. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is baran bőrű vagyok és sötét hajú szóval ugyanabban a cipőben járunk...

először a gyantázást próbáltam de erősödött, és hogyha nem megfelelően húzod le a csíkokat akkor be is gyulladhatnak a szálak.

ne szőkíttesd, főleg ha barna bőrű vagy, mert az még visszataszítóbb mint a fekete bajusz... én most a szörtelenítő krémet próbáltam kb 1 hete próbáltam először... most kezd kinőni.. sztem próbáld ki..

de semmiképp se borotváld

2010. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!