Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szokitsem ki a hajam engedely...

Szokitsem ki a hajam engedely nelkul?

Figyelt kérdés
levagatnam a hajam,errol anyukam tud. mikor elohoztam a hajfestest vagy akarmit "szo sem lehet rola" hajatvagatni ugysem megyek vele. ha ugy mennek haza mar nem lenne mit mondjon. szerintetek jo otlet? :)) kerlelni nincs ertelme..megcsinalta ezt meg valaki?
2011. júl. 22. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Én is mindig szőkére festettem a hajam, már 14 éves koromtól kezdve, de nekem tudtak róla.


25/L

2011. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17/l :D es nem romlott meg nagyon a hajad?:-s szo mi szo nekem elegge hullik es pedig sosem festettem be, egyenesitem de csak a bretonomat :-ss
2011. júl. 22. 20:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak arra készülj fel, hogy havonta azért illik újrafestetni, azt pedig akkor oldd meg magad munkából, mert a szüleid tuti nem fognak neked erre pénzt adni.

És ez nem olyan, amit nem tudnak visszacsinálni. Visszafestetik az eredeti színére ha olyan van. Egy vágatás oké, mert visszaragasztani nem tudják már, de a festés nem olyan.

2011. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
60%

nekem se engedték meg, hogy befestjem a hajam. 16éves voltam, nem voltak otthon a szüleim, elmentem üzletbe, vettem fekete hajfestéket (szőkésbarna hajam volt) :D hazajöttem, áthívtam a baránőm (aki fodrásznő),és befestette :) édesanyám nem nagyon örült, amikor megláta, de nem volt mit tennie :) azóta piros a haja,..

szoval mindent bele :) meg nem ölnek végette :) hajráá :)

17/L

2011. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én nem értem az olyan szülőket akik nem engednek meg ilyeneket

én már egy jó ideje festem a hajam, na nem magamnak, sose bírom ki, hogy ne próbáljak ki új színeket

amikor először bejelentettem, hogy vörös akarok lenni nem igazán szólt hozzá semmit

azóta voltam fekete, vörös és a barna egy pár árnyalata

a csokoládébarna nagyon tetszik, nem akarom elrontani, szóval muszáj rávennem magam, hogy ne legyek szőke, pedig szeretnék, de mivel sötétbarna az eredeti hajszínem nagyon látszana a lenövés

szerintem csináld meg, úgy gondolom mindenki tanuljon a saját hibáiból, én pl.: megbántam, hogy állig érőre levágattam a hajam, azóta is növesztem

2011. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és 17 vagyok én is
2011. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"egyenesitem de csak a bretonomat :-ss"


[link] :DDD

2011. júl. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 13 L vagyok, nekem anyukám javasolta, hogy szőkítsük ki, de szerintem meg nem öl érte, úgy hogy lehet, hogy akár még tetszeni is fog neki :))
2011. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A frufrut hívják még bretonnak. (kettővel előttem levő linkre)
2013. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!