Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne szép és tiszta...

Hogyan lehetne szép és tiszta a bőröm?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, ez legfőképpen táplálkozási kérdés, nem is inkább az, hogy mit, milyet kensu rá az arcodra! Hogyan, egyel, hogy a bőrös szép legyen! Most sem olyan vészes de grízes pöttyökből és miteszerekből nincs hiány! Meg elvétve patik is láthatók, és -ezt elég nehéz elmagyarázni- de a bőröm olyan -koszos- hatást kelt szerintem! Mármint mosakszom, micellás vizezek, és nêha maszkokat használok, meg van ilyen pattanás és miteszer kinyomó pálcám is de mintha egyre rosszabbodna csak tőlük a helyzet! 16 éves vagyok, úgyhogy ez a serdülőkornak is betudható! De ugye most oda kell figyelnem a bőrömre, mert ez későbbmeghatározó lesz! Mit tegyel vele? Valami jó kis házi praktika esetleg? Sminkelni nem szoktam, csak sima szempillaspirál-szájfény kombó

2022. aug. 28. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. A zsíros/cukros kajákból csak mértékkel. 16 évesen sajnos normális az akné, a hormonális változások miatt.
2022. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Tök mindegy, mit eszel. Genetika ill. szerencse. Én majdnem 130 kg vagyok, tömöm magamba a mekis kaját, csokit, csipszet, kólát meg mindenféle szemetet, és mégis szép a bőröm, mások meg mindent elkövetnek és mégis rusnya, ragyás. Ez van.
2022. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd, és egy jó rutin kellene.
2022. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!