Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok vmi féle hajzselét?

Mondanátok vmi féle hajzselét?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék ami nem keményedik meg,vmi féle vizes hatású.Crstiano ronaldonak nagyon teccik a haja és ugy látom ő is vmi ilyesmit használ,de nálam sose sikerül ugy megcsinálni:D
2010. szept. 24. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Jajj istenem istenem:D

Ez a divat:D:D:D

Ha adhatok egy tanácsot ne haj-zselézz hanem használj hajvizet!!Profi fodrászok is ilyet használnak!!Vagy tincssítő wax-ot!

Hajvíz: [link]


Wax: [link]

2010. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bazz. most már késő van úgyhogy nem járok utána ennek a hajvíznek, de már próbálkoztam sok mindennel és nem tudtam belőni a sérót ahogy akartam. ha az előttem szólónak igaza van akkor leborulok előtte.
2010. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

22:01-es!Nem értem most mi bajod van!?!?

2010. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pusztán arról van szó, hogy én még nem hallottam formázó hajvízről soha életemben. A zselé nem vált be, mert az túlzottan meglátszik a hajon, és be is "keményedik", a wax pedig nem tartja meg a hajam. Vagyis nagy meglepődésemben írtam tegnap este amit írtam, remélem most már kicsit érthetőbben fejeztem ki magam.
2010. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen sokkal érthetőbben!!Azt hittem hogy nagy nagy "letolásnak" szántad amit írtál....

Amúgy van hajvíz is meg formázó spray!

2010. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!