Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen hajjal mit lehet...

Az ilyen hajjal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Mindig nézem, hogy más lányoknak egész nap szép, sima egyenes puha tud maradni a haja. Nekem meg csak hajmosás után szép, aztan meg szöszösödik, hullámosodik, kócosodik, konkrétan az ujjam beleakad. Használok balzsamot, hajvégápolót, kifésülést könnyítő spray-t, de így is ilyen.Hosszú dús hajam van. Nem szívesen vágatnám le, mert a rövid fazonok sajnos még előnytelenebbek nekem.

2022. aug. 30. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy jó fodrász biztosan tud olyan rövid fazont találni, ami előnyös neked.
2022. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De csak a vágás lenne megoldás?
2022. aug. 30. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugye, göndör hajként kezeled a hajad? Mi a rutinod?
2022. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Samponozom, balzsamozom, pár perc múlva lemosom, aztán, vizesen szárítom, mert úgy tudom, hogy úgy kell. Mikor majdnem teljesen száraz,befújom spray-vel és kifésülöm. Egyenes hajam van, de másnap már hullámosodik, szöszösödik, stb.
2022. aug. 30. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:

"Vizesen szárítod"? Az mit takar?

Ha másnap már hullámosodik, akkor nincs egyenes hajad. :D

Nem kellene szárazon fésülnöd, akkor nem szöszösödne. Akkor fésüld ki, amikor a balzsam benne van.

Diffúzorral szárítsd, de kezdetnek az is jó, ha hagyod magától megszáradni.

Ajánlom a CGM-et (curly girl method). Az én hajam is szöszösödött és random hullámosodott, mielőtt CGM-eztem, azóta normális.

2022. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, elirtam, azt akartam írni, hogy csak szárítás után fésülöm🤦‍♀️
2022. aug. 30. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!