Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A borbély egy kb 3,5 cm-es...

A borbély egy kb 3,5 cm-es hajjal mit tud kezdeni?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja teljesen kopaszra le kellett magam nyiratni, de most a sima fodrászomtól, aki az átmenetet sem ismeri elmennék egy profihoz, akit elég sokan dicsérnek.


[link]


Erre gondoltam, ilyen vonallal, de nem ennyire hosszú még a hajam. Szerintetek hogy nézne ki kb. 3,5 cm-es hajjal?



2021. dec. 18. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A képen lévőhöz azért kell egy 7 centis haj is hogy vizes állapotban tudjon vágni belőle annyit amennyit gondol, oldalt nem számít, abban már szerintem egy villanyborotvával kezdődő és 00ás fokozat a kezdés.


Ettől függetlenül elmehetsz, max lehet felül még egy kicsit rövidnek fog tűnni, de ismernek olyan vágási technikákat hogy én is csak lestem, nekem kopaszodást kellett takarni és aki nem ismert előtte, azt hiszi hogy szabályos hajvonalam van.

2021. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy profi simán megcsinálja úgy is, hogy fent rövidebb. Szerintem úgy is jól néz ki. Amúgy miért kellett a kopasz?
2021. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gondolom elcseszték neki :D vagy ő magának
2021. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!