Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Terhességi csíkokkal kapcsolat...

Terhességi csíkokkal kapcsolatban lenne egy kérdésem, bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés

7 hete szültem - félreértés ne essék tisztában vagyok vele, hogy még csak igen kevés idő telt el - de szeretném megtudni, hogy mi a különbség a lila csíkjaim ( combomon és a derekamon oldalt ) illetve a hasamon lévő fényes fehér gyöngyházas csíkok között.

Mindkettő megmarad már örökre? Esetleg valamivel lehet rajta segíteni?

Köszönöm!


2010. szept. 24. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott maradnak örökre, csak összeszűkülnek valamennyire, és halványodnak. De mivel ott elszakadt a bőr, már mindig ott lesz a 'szakadás' helye. Én próbáltam már kencét, pakolásokat, kozmetikai kezeléseket, semmi sem segített. Az idő viszont mindenképp javít rajta.
2010. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idővel halványulni fognak krémek talán kicsit feszesé teszik a bőrt De eltüni már nem fognak az biztos!
2010. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Szóval ezek szerint a lilák sem fognak elmúlni?

Mert a gyöngyházas fehérekre már sok esélyt nem látok, sajnos a hasam az teljesen olyan :(

De legalább a fenekemen ne maradna meg, akkor az egyrészes fürdőruciban még kihúznám jövőre :) Remélem még divat marad..

2010. szept. 24. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak fehérek voltak,amire rászoliztam, így bebarnultak és csak közelről láthatóak!Szerintem a lilák sem maradnak lilák...
2010. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a lilák idővel fehérek lesznek, de minden nőnek van szinte valahol... ezt kell szeretni, pasik észre sem veszik:D Nekem is van, anno tök gátlásos voltam miatta, de mostmár letojom hogy van, növéstől lett...
2010. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!