Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az miért van, hogy a természet...

Az miért van, hogy a természetes szőke hajam felül (a forgótól az elejéig) nagyon szőke, és oldalt egyre sötétebb árnyalatú? (ezt úgy kell érteni, hogy ilyen fokozatosan sötétebb lefelé) 16/F

Figyelt kérdés
Esetleg teljesen be fog barnulni? Apámnak szőke volt gyerek korába neki bebarnult (mamám szerint ennyi idősen már sokkal sötétebb volt a haja), viszont papámnak szőke volt, nem lehet ezt valahogy kideríteni, hogy kitől örököltem? (Apámnak is "hullámos" nekem is hullámos, papámnak is, most nem tudom eldönteni, hogy kitől örökölhettem)

2022. szept. 1. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? A szőke haj általában sötétedik valamennyit, de van akinek csak egy minimálisan, még másnak teljesen bebarnul.

Valószínűleg a papádtól örökölted ha még mindig szőke, de fokozatosan ettől még sötétedhet. A babahajak és a töveknél a haj még gyengébb emiatt lehet világosabb, a nap is jobban szívja ott.

2022. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2022. szept. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!