Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet hülye kérdés, de melyik...

Lehet hülye kérdés, de melyik hajnyíró gép nyír a legkopaszabbra?

Figyelt kérdés

Maximum 50.000et költenèk rá, olyat keresek ami nagyon rövidre le tudja vágni a hajat, amit eddig használtam és nullás fokozaton használtam azok nem tetszettek, de hátha van ilyen gép ami szinte kopaszt tud.


Illetve kézi borotva és elektromos borotva is jöhet, hogy ki mit ajánl :D


Köszönöm a válaszokat!



2022. szept. 9. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik tok nélkül. 0.5-re nyír. Az alatt már borotválnod kell.
2022. szept. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes kopaszsághoz mindenképpen borotválni kell. A hajnyíró (nullásgép) általában annyit tud, hogy olyan rövidre levágja, amit utána már a borotvapenge könnyen le tud szedni.
2022. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És akkor mi a különbség egy drágább és egy olcsóbb gép között? Tudnátok márkákat, típusokat küldeni, mondani? Köszi ^^
2022. szept. 9. 17:44
 4/15 A kérdező kommentje:

Hajfètisesek kérem hagyjanak....

Tisztelet a kivételnek, mert már beszélgettem kedves aranyos sráccal aki az volt, de van egy -két ember itt aki nagyon nem tudja a határokat, egyik már egyből írt is privátba verni a farkát csak mert lány vagyok

2022. szept. 9. 18:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Milyen frizurat szeretnél nyírni magadnak?
2022. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Letolni az egészet a faszba, de nem ez volt a kérdés
2022. szept. 10. 09:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert akarsz kopasz lenni?
2022. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Eddig is kopasz volt a kérdező, ha figyelmesen elolvasod...
2022. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem akarod a "hajfétis" témát idekeverni, akkor mi a fenének írtad oda a kulcsszavak közé, hogy lány vagy, amikor annak elvileg semmi köze a konkrét kérdéshez?

De erősen gyanítom, hogy pont te vagy az, aki már a sokadik hajvágásos kamukérdés kiírásával élvezkedik.

2022. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nulla segítséget, én csak márkát, típust kértem ennyi, ez az oldal is hallott
2022. szept. 11. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!