Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem értek hozzá. Hogyan...

Nem értek hozzá. Hogyan kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

sziasztok.14/L vagyok.Ma vagy holnap fogom kivasalni a hosszú elég göndör hajam.ti csajok ki tudjátok vasalni a hosszú göndör hajatokat vagy csak a hosszú hajatokat magatokba?


bármilyen hajvasalóval kilehet normálisan?

utána hogy állítsam be hogy szép legyen és divatos??:D


köszönöm a válaszokat.


2010. szept. 25. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Előlre kell fésülnöd tincsenként a hajad és úgy eléred őket. A beállítást a lányokra hagyom :D

18/F

2010. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

remélem írnak :)

2010. szept. 25. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

nemlehet bármilyen hajvasalóval sajnos

nekem hullámos a hajam és régebben volt egy hajvasalóm kb 3000-ért, hát az nagyon ócska volt, szinte semmit sem használt

most vettem 5000-ért az tökéletes, annál többet nemérdemes kiadni érte:)

neked főleg fontos hogy milyet választasz mert göndör a hajad, és azt nem olyan egyszerű szerintem kiegyenesiteni

ahogy az első irta előre fésülöd és kivasalod, nemkell beállitgatni:D

lehet hozzá venni spray-ket(nemtudom mi a nevük mert én nem használok)hogyha hamar begöndörödne, akkor ha befujod tovább tart:D

2010. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is elég göndör hajam van és én úgy szoktam kiegyenesíteni, hogy hajmosás után előbb egy nagy átmérőjű körkefével kiszárítom majdnem egyenesre (ilyenkor már csak a vége hullámos) és utána a végén már csak egy kicsit kell rávasalni. Így nem károsodik annyira, mintha csak a vasalóval esnél neki. A végén befújhatod hajlakkal, hogy tovább tartson (bár csendben megjegyzem, párás időben tök mindegy mit csinálsz, így is úgy is visszahullámosodik 5 percen belül...). A hővédőspray használatát pedig erősen tudom javasolni! Sok szerencsét az egyenesítéshez! :)
2010. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!