Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolsz a mai Avonról?...

Mit gondolsz a mai Avonról? Ár/érték arány? Fejlődnek?

Figyelt kérdés
Ha használsz, akkor mit? :)
2011. aug. 10. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy fillért sem adnék ki Avonos dolgokra, a GVH-nak nem véletlenül gyűlik meg a baja velük állandóan. Ha van Avonos krémed, keress rá neten az összetevőkre....
2011. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én parfümöt használok és meg vagyok vele elégedve! az ára is lefogadható!
2011. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a parfümjük rohadt jó:D megéri.
2011. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a parfüm tényleg jó, de az ára is meg van. sampont, balzsamot pedig egyáltalán nem ajánlom... és a táskákat sem igazán... a nagyobb táska hamar tönkre megy
2011. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha valaki nincs megelégedve, ne vegye. Egyébként az adománygyűjtő termékek kivételével a termékek visszáruzható a tanácsadónőn keresztül, akitől rendeltél és a termék teljes árát visszakapja a vásárló, szóval nem lutri!!!


Én 2003 óta avon őrült vagyok, vásárlóból tanácsadónő, majd koordinátor. Imádok MINDEN terméket, ezekkel van tele a polcaim, a gardróbom, az ékszerespolcom. :-)


Mindenképpen megéri, mert ha mégsem tetszik, visszaküldöd és kész!

2012. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!