Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy a Kallos...

Miért van az, hogy a Kallos hajfesték 9%-os oxyval szépen kivilágosítja a hajam, míg az Alfaparf 12%-os oxyja alig világosít valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig Kallost használtam kb.15 évig, ami nekem a sok "lehúzós" vélemény ellenére is nagyon bevált. Mindig fényes, tökéletes világosszőke hajszínt értem el az egyébként sötétbarna hajamnak. Aztán annyit hallottam, hogy: "a Kallos menyire nem jó", hogy kipróbáltam más, jobb és prémium minőségű márkákat is, de egyik sem jött be! Egy kímélő, ppd mentes festék sem képes olyan eredményre, mint az olcsóbb, erősebb hajfestékek. Nekem ez a tapasztalatom. Más is tapasztalta ezt?
2022. szept. 12. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Annyi a különbség, hogy a Kallos magyar, az Alfaparf olasz.

Az olaszok tudnak jó reklámmal rosszat eladni, a magyarok nem tudnak jó reklámot csinálni így rajtuk marad a jó termék is.

2023. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!