Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A feketés hajamat hogyan...

Melinda066 kérdése:

A feketés hajamat hogyan tudnám kivilágosítani?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajam világos barna, kb. ilyen:

[link]

A mostani hajam feketés, kb. ilyen:

[link]

1 éve nagyon sötétbarna hajam van az utóbbi két hónapban már feketés. Ki szeretném világosítani világos barnára. Szerintetek mivel lenne érdemes? Nem vagyok nagyon "eleresztve" szóval max 6000-em lenne rá. Fodrász megcsinálná ennyiért? De hallottam a colour b4 színeltávolítóról, néztem előtte utána képeket és a fekete hajból elég szép enyhén vöröses világos vagy középbarna lett. Szerintetek érdemes lenne ezt kipróbálni?



2014. aug. 7. 16:41
 1/2 anonim válasza:
Én is épp a feketére festett hajamat szeretném kivilágosítani, elárulom az én módszeremet, mert ez nem károsítsa a hajat. Nem nagy valami, és nem is drága, de azt ajánlom, hogy fodrászra bízd mert nem mindegy, hogy milyen arányban állítsák össze a keveréket. Ehhez mindössze C-vitamin porra és samponra van szükség. :) Szépen kivilágosítsa a hajat, és nem károsít. Szerintem próbáld ki, mert mint mondtam, nem drága.
2014. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hunbula ***** válasza:

Általában úgy szokás (mivel a sötét szín plusz pigmenteket tesz a hajadba, és erre egy kevésbé sötéttel hiába mégy rá, nem fog látszódni rajta), hogy kiszívatják világosra, és azt festik be arra az árnyalatra, amit szeretnél.

Ami biztos jó, én ezt választottam, hogy világosabb színnel melír. Ez kevésbé roncsolja mert nem az egész hajadról van szó, mégis látványos (persze csak ha szimpi neked). Ami mindenképpen nagyon fontos, hogy mindenfajta világosításnál, ha már le van nőve a natúr hajad, arra vigyázz, mondd a fodrásznak, mert nagyon eltérő színeredmény lehet miatta.

Szerintem biztos találsz olyan fodrászt, aki megcsinálja neked hatezer forint körül, de azért persze figyelj oda, milyen minőségben dolgozik.

2014. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!