Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tartok a hajfestéstől,...

Nagyon tartok a hajfestéstől, mert sok rosszat olvastam róla, hogy allergiás reakció stb lehetséges. Melyik a legjobb módszer az ősz hajak elfedésére, ami teljesen hipoallergén, és jól beválik?

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat az ősz hajSZÁLAK elfedésére :D
2022. szept. 12. 19:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
túl van tolva. Nekem mióta festve van a hajam sokkal jobb állaga van, és nem törik úgy. Olaj alapú festéket vegyél.
2022. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Túltolod szerintem is, de eleinte én is túltoltam 😅

A henna a legkíméletesebb, de nagyon kell figyelni hogy igazi hennát vegyél ne valami vegyszeres szart, (pl a Lush hennák nem rosszak, és van több színben, nem csak vörös, ami úgy lehetséges hogy indigóval van keverve) na meg vannak hátulütői, utána tudsz olvasni ha szeretnél. De ha nem akarod variálni a hajszínedet és nagyon parázol a hajad állapota miatt akkor ajánlani tudom.

2022. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én inkább az allergiás reakciótól tartok, és nem is azért, hogy tönkretenné a hajam. :D még tinédzser koromban emlékszem kékesfeketére festettem a hajam, akkoriban nem történt semmi. Azóta már jó pár év eltelt, és egyáltalán nem festettem. Most vagyok 27, lassan 28.. :D
2022. szept. 16. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálj bőrpróbát ha ennyire félsz, bár én még nem hallottam olyanról, hogy valakinek baja lett a festéktől
2022. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!