Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A La Roche Posay termekek...

A La Roche Posay termekek hipoallergenek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy erzekeny borueknek ajalott,de arra vagyok kivancsi,hogy ez a termek 100%-ban hioallergen ???
2009. ápr. 25. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak a szappan és a Toleraint nevű krémje vált be. Sajnos a többi arckrémjükre érzékenyen reagált a bőröm. Az alapozót még nem próbáltam, de az is érdekel.

Az összetevőket megnézve a Toleraint krémben volt a legkevesebb allergén anyag. Nem túl olcsó, 4000 Ft körül van, ha jól emlékszem.

A gyógyszertárban adtak egy füzetecskét, amely mintákat tartalmazott. Ezzel megnézheted, mennyire jó a bőrödnek. Én is kipróbálgattam, majd csak akkor vettem meg a drága krémet, miután láttam, hogy beválik.

2009. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! A La roche termékek elvileg hipoallergének, gyakorlatilag nagyon sok embernek nem bírja a bőre. Tudom, mert dolgoztam gyógyszertárban dermokozmetikai termékek terén. Amit én ajánlok neked az az Avéne. Sokan nem ismerik, mert egyáltalán nincs reklámozva, de érdemes tudni, hogy franciaországban az avéne az abszolút piacvezető az érzékeny bőrre kifejlesztett kozmetikumok terén. Jóval a vichy, la roche sőt bioderma előtt! Mert nálunk ugye ezeket használják, de érdekes módon franciaországban tudják, hogy ezek egyáltalán nem olyan jók. Mert ugye mindegyik francia gyártmány. Az avénet egyébként nem kozmetikai cég gyártja, hanem egy gyógyszergyártó cég és az első termékeit különböző sebgyógyulási problémákra fejlesztették ki.

A gyógyszertárban mindenképp érdemes körbenézni, mert van olyan termékük is, ami intoleráns bőrre van, aknés bőrre, ekcémára, de olyan is van most már ami alapvetően problémamentes bőrre van van. Ha a bőrtípusodnak megfelelőt veszel nem fogsz csalódni!!

2009. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!