Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, zavarna a szőr a lábon?

Fiúk, zavarna a szőr a lábon?

Figyelt kérdés

Nyáron borotváltam a lábam, szinte minden nap és sebes/benőtt szőrszálas lett. Most gondoltam pihentetem egy kicsit, teljes hosszra kinövesztem, mert már el tudom takarni gatyával/harisnyával. Azért tenném ezt, hogy gyógyuljon a bőröm.

Van egy párom, akivel nem oly régóta vagyunk együtt, így lehet, hogy egy kicsit lesokkolnám ezzel. Vagyis, megkérdeztem tőle és azt mondta, hogy csináljam nyugodtan, de félek, hogy nem lenne túl vonzó, amikor szőrös lábakkal meglát. Nem piheszőröm van. 2 centis, sűrű, sötétbarna a lábszáron és szőke a combomon.


2022. szept. 12. 20:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Meg pl van durvább is. Nekem a combomon szőke a szőr, csak a lábszáron sötét. A karom, nem is szőrös. Sok nőnek meg a keze, sőt a hasa is egy csíkban. Csak szőrtelenítenek. Van akinek bajuszkája is nő. :D
2022. szept. 12. 21:44
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha a hónalj nem szőrös, akkor talán találunk valami megoldást a lábadra. Legfeljebb sötétben csináljuk. De ha átkarolod a derekam azzal a szőrpamaccsal, akkor lehet bszol de egyedül. Növessz szőrt a pinádra, úgyis Winter is coming.
2022. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
97%
Elszomorít ez a sok válasz... ha a férfi lehet szőrös, a nő miért nem lehet az? Férfiként kérdezem.
2022. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
engem csak a segglukszőr zavar. a többi nem
2022. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira.
2022. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Nem zavarna. Ha a segged lenne szőrös vagy a melled az már igen.
2022. szept. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Úszómesterként dolgozom...minden harmadik-negyedik női has szőrös, mèg úgy is, hogy nyilván sok csaj szedi.

Nyilván nem férfias szőrre gondolok, de ott a szőrcsík a lányok köldöke alatt. Semmi taszitó nincs benne, sőt néha még szexi is...

2022. szept. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna,több barátnőm is volt,akik csak nyárra szedték le,télen pihentették a bőrüket. Bevallom,még tetszett is.
2022. szept. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavar.
2022. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szőrös,a barátomat nem zavarja,viszont volt aki már beszólt miatta
2022. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!