Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ez titeket is ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez titeket is ennyire zavarna? Folyton szóvá tennétek a párotoknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátnőmet iszonyatosan zavarja az hogy nem vagyok szőrös sehol. És mielőtt jönnének a válaszok, nem, nem borotválom magam. Egyszerűen csak nem vagyok szőrős. Konkrétan két szál "szakállam" szokott nőni és kész. De barátnőm folyton ezzel hozakodik elő, hogy milyen jó lenne ha lenne borostám, ha lenne egy kis mellkas szőröm. Tegyük azt hozzá, hogy így is férfias kinézetem van, nincs babaarcom se borosta nélkül, még is ezzel jön mindig. Mostanában már szex közben is van egy két megjegyzése ezzel kapcsolatban, és hogy őszinte legyek eléggé lelomboz amikor azt kapom tőle hogy biztos direkt borotválom le magam. Nem tehetek róla, hogy nem tudok szőrt növeszteni. Lányok ti is szekálnátok ezzel a párotok? Vagy ez tényleg ekkora baj? Mit tudnék csinálni?

2018. jún. 9. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Én meg nem borotválom magam és szőrös vagyok és az szokott a baja lenni minden nőnek, hogy az undi... -.-

32/F

2018. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Én ezért biztos nem szekálnám a pasimat,ez egyáltalán nem nagy gond,csak a barátnődnek ezek szerint jobban bejönnek a szőrösebb,borostásabb Férfiak. Próbáltad már a ricinus olajat?
2018. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#3-as, igen már próbáltam de feladtam a dolgot. Úgy voltam vele, hogy ilyen vagyok ez ellen nem tudok mit tenni. :/

#2-es. Gyere cseréljünk. :D

2018. jún. 9. 21:02
 4/16 anonim válasza:
68%
Legtöbb férfinak jobban áll ha nem szőrös. Persze lehetnek kivételek, de kétlem hogy ebből ekkora ügyet kellene csinálni.
2018. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
#4 :D nem, köszi, én jól megvagyok a szőrömmel elégedve, csak azt rühellem, hogy ezt a nők többsége nem képes elviselni :P
2018. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg a barátnődnek is, h te sem szekálod a kinézetével kapcsolatban,így fogadjon el olyannak amilyen vagy,ha nem megy keressen mást!
2018. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
"Lányok ez titeket..." már azt hittem, hogy a szokásos farokmérő dilemmáról van szó
2018. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves #8-as, feltettem egy kérdést, nem nyafogtam, pusztán kíváncsiság. Mellékesen, ha neked ez nyafogás minek szólsz hozzá? :D
2018. jún. 9. 21:16
 9/16 A kérdező kommentje:
#9-es, nem. Azt innen gyakoriról már mindenki tudja hogy a 20+os a megfelelő tudod. :D
2018. jún. 9. 21:20
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

A csajod idióta.

Vagy szakítani akar, és inkább kötekszik, hogy ne neki kelljen.

2018. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!