Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiként soknak számít, ha...

Férfiként soknak számít, ha havi kb. 20 ezret költök fodrászra?

Figyelt kérdés

Átlag keresetem van.

Nem vagyok túl jóképű férfi, és nyilván nem segít rajtam sokat egy jó frizura sem, de nekem sokat számít, az önbizalmamat megdobja legalább 3-4 napig amíg "friss".

A környezetemben mindenki meglepődik rajta, hogy mennyit költök fodrászra (nyilván csak a tágabb-szűkebb családtagoknak, esetleg a barátaimnak mondom)

Kicsit én is sokallom, de barber shopba járok mert a más egyéb fodrászokkal nem voltam elégedett.

Alkalmanként 8 ezret hagyok ott, de ebben a szakáll is benne van, meg 500 forint jatt.

Szóval most 16 ezer/hó.


Ha többet keresnék hetente mennék, egyébként tudnám másra is költeni ezt a pénzt.


Elsősorban tényleg csak azért költök ennyit mert a lelkemnek jót tesz.

Szerintetek ez sok?



2022. szept. 18. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Én kb. 60E-t iszok el, szóval teljesen jó vagy.
2022. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Arra költesz, amire akarsz. Ez nem egy káros szenvedély.

Én nőként egy forintot se költök fodrászra, utoljára 2011-ben voltam, de pont azért, mert nem tudnak a hajammal mit kezdeni, felesleges odamenni.

2022. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Én kb 20 éve voltam utoljára fodrásznál...Magamnak vágom otthon géppel...
2022. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Szóval, ha nem mennél fodrászhoz, akkor depressziós lennél? 🤦😒

Ez csak kompenzáció. Nem ez tesz jót valójában a lelkednek.


Miért nem magadnak csinálod?

2022. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként kb 6 év alatt költöttem ennyit fodrászra 🙄

Szóval nekem sok

2022. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát, mondjuk én azért megnézném, hogy aki nem kopaszra nyírja a haját annak milyenre sikerül az önálló hajvágás.

Valószínű arra a hajra mutatnék rá, hogy én ezért nem vágom magamnak.

(kopaszra én is letudom nyírni, de az nem áll jól)

Aki pedig nőként nem költ ennyit az konkrétan nem jár fodrászhoz ha nem tévedek?!

Mivel ahogy észrevettem ez a 16 ezer egy indulóár a nőknél ha bármit csinálnak a hajaddal.

2022. szept. 18. 20:03
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,nem minden férfi olyan béna, mint te, hogy nem tudná normálisan levágni egyedül a haját. Párom is magának nyírja, nem kopasz, és teljesen jól megcsinálja.


Nőknél pedig a hajhossz azért nagyon mérvadó. Egy rövidebb haj sokkal olcsóbb, mint egy derékig érő.

2022. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Jesszus, nekem nőként festés, mosás, vágás, beszárítás 9000/hó. Elég lesz havi egyszer nyiratkoznod, sima fodrász meg olcsóbb is a barber hülyeségnél
2022. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, igazából mindenki azt mondja hogy egész jó miután magának nyírta, de ha bemegy egy fodrászhoz akkor elmondják neki, hogy miért nevetséges a haja.

Az ilyet illemből nem szokták megjegyezni az emberek, hogy milyen béna a hajad, maximum utalnak rá.

Persze ha neki így jó engem nem zavar, csak ha már én ilyen béna vagyok jó ha ezt tudjátok.

Szerintem ez nem véletlen egy szakma, amit kitanulnak az emberek.

Mint mikor a sufniban szerelik az autót, jó az mert megy, de attól még kókány.

Persze mindenkinek mások az igényei, és tényleg nem akarok senkit sem bántani nem is ez a kérdésem lényege, csak azt hiszem ez egy kulturált válasz volt a személyeskedő válaszra.

2022. szept. 18. 20:50
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"de ha bemegy egy fodrászhoz akkor elmondják neki, hogy miért nevetséges a haja.


Az ilyet illemből nem szokták megjegyezni az emberek, hogy milyen béna a hajad, maximum utalnak rá."


Miért magadból indulsz ki? Egy rövid férfi hajat nem nagy dolog levágni 1-2 centisre géppel. Az, hogy te még erre se vagy képes, az egyéni szociális probléma, de azt feltételezni, hogy akkor, ha neked nem megy, akkor senkinek se a világon, azért ez egy kicsit meredek. 🤦

2022. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!