Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúknak jól áll a melírozás?

Fiúknak jól áll a melírozás?

Figyelt kérdés
Én pont most csináltattam,szerintetek?
2010. szept. 26. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha harmonikus az illető bőr, szem stb színvilágával, akkor igen, de fel kell készülni, hogy sokan piperkőcnek, esetleg metroszexuálisnak fognak tartani. Hogy jól áll-e az a fentieken kívül függ még az egész attitűdödtől, öltözködési stílustól, arcformától stb. Fotó alapján könnyebb lenne véleményezni.
2010. szept. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem rohadtgáz. ha anélkül semmi extra nincs benned, akkor ettől se lesz. de ugye nem szőke??? csakmert az a legeslegeslegundorítóbb. szőke melír a sötét hajban. a sötét fiúhajban. blöáááh
2010. szept. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire illik hozzád. Ha egyáltalán nem, akkor természetesen idiótának fogsz tűnni. De ha pl. megy a hajadhoz, a bőrödhöz, a stílusodhoz, akkor nem hiszem, hogy rossz lenne, sőt :)

Én azért soha nem melíroznám magam. Én nagyon nem szeretem, de bevallom, van, amelyik fiú barátomon jól áll. De pl. láttam egyszer egy alap sötétbarna hajú fiút, szőke sűrű melírozással. Na ott majdnem elfogott a röhögőgörcs xD De egy szőkésbarna, kicsit ritkább melír jól állt volna neki, mert alapból az arcformája, az öltözködése, a viselkedése és a hajstílusa is passzolt volna hozzá :)

Mellékesen, fiú vagyok.

2010. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyik haverom is melíroztatott (fiú) de naon xarul áll neki

fekete hajra szőke melír :S

2010. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem kifejezetten tetszik:) bár nem a tüsi hajnál, inkább a levasalt esetben. demint elõttem írták, kell az összhang. képet esetleg láthatnánk?:)
2010. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEEEEEEE. ne.
2010. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha egy nyolcvanasévekbeli fiúcsapat tagja vagy, akkor elfogadható, amúgy nem az
2010. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért divat szerint kéne nézni?Amúgy meg épp,hogy abból a korból köszönnek vissza a stílusok.Szerintem.
2010. szept. 27. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!