Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen melírozás...

Szerintetek milyen melírozás igényes?

Figyelt kérdés

festett sötétbarna a hajam(alapból is barna, csak világosabb) és szeretném melírral feldobni. csakhogy többsége elég igénytelen, főleg az csúnya, mikor ilyen szögegyenes, szőke csíkok vannak az illető hajában. inkább elmosottabbra gondoltam.de azt sem tudom a barna milyen színnel mutat jól. az sem az én világom, mikor alul szőke vagy elöl 1 tincs.

adnátok ötleteket? képek is jöhetnek


2011. okt. 21. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ízléses melír szerintem csak 1 árnyalattal világosabb/sötétebb az eredetinél, és sok-sok vékony tincsből áll.
2011. okt. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem feltűnő, illeszkedik az arctónusodhoz és kiemeli azt.

Egy barátnőmnek csinált olyat a fodrásza, hogy a középbarna hajába tett vagy ötféle színű melírt, különféle barnákat, de volt pl. padlizsánszínű is. Igazából nem látszott rajta, hogy melírozott, csak amikor közelről mutatta, viszont hihetetlen jól nézett ki. Ha melíroztatnék, csakis valami ilyesmi jöhetne szóba.Ehhez viszont muszáj egy jó fodrász, akinek van ízlése és meg tudja csinálni.

2011. okt. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 árnyalattal legyen világosabb, és fésűs melírt ajánlok. Ezzel egész természetes hatású lesz a hajszín.
2011. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az tetszik, ami sok kicsi vekony csik es tobb szinarnyalatbol, viszont nem nagy elteressel az eredeti hajszintol.

Peldaul ezek jol neznek ki:

[link]

[link]

[link]


Lehet jatszani mas szinnel is, peldaul barnan belul tobb arnyalat es ehhez lehet rakni keves voros melirt is.

2011. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!