Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szép dús haj többnyire...

A szép dús haj többnyire genetika?

Figyelt kérdés
A kérdést arra értem, hogy akiknek hosszú, sok, dús hajuk van, azzal mit csinálnak, hogy érdemes kezelni, mivel kéne ápolni, mit szedni vagy ezt így hozzák és "csak" szerencséjük van.

2022. szept. 22. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legfőképp genetika. Vannak már ma mindenféle "csodaszerek" de ha alapból nem olyan a hajad szerintem semmi sem tud olyan változást adni hogy ritkább hajból dús hajad legyen.
2022. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen az.
2022. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, de egy csomó nő, akiről azt hiszed, hogy milyen szép haja van, egyszerűen csak póthajat tetetett fel magának.
2022. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetika egyértelműen. Szeretem én a dús hajamat de nagyon fárasztó foglalkozni vele.
2022. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én inkább foglalkoznék vele többet, hogy szép legyen :D. Nem dús hajjal hiába foglalkozik az ember, kb. semmilyen lesz. Köszönöm a válaszokat! Ezek alapján akkor, nem reménykedem már, próbálom abból kihozni a maximumot, ami van.
2022. szept. 22. 23:15
 7/9 jpeter1 ***** válasza:
100%
A párom indiai származású. Neki jó bokáig érő nagyon dús és erős szálú haja van. A genetika nagy szerepet játszik. A húgának a haja kibontva kb 30 cm-es vége a földön fekszik.
2022. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen genetika. Nagymamámtól örököltem, annyi hajam van, mint 3 átlagembernek. Nagyon nehéz kezelni, főleg hogy 20-ból 1 fodrász tudja, hogy mit kezdjen vele. Mindemellett se nem egyenes, se nem göndör, néha egy rémálom.

Könnyen szárad is, ezért szedek rá vitaminokat, sok vizet iszom, ápolom pakolással és hajvégápolóval. Most mondom azt, hogy elfogadható állapotban van, de talán sosem tanulom meg jól kezelni.

2022. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem genetika. A nővéremmel teljesen megegyezik az életmódunk, neki baromira dús a haja, az enyém meg vékony, nem is nő meg vállig érőnél hosszabbra. Már minden praktikát kiprobáltam, max szőrősebb lettem, aztán még azzal is bajlódhattam, de a hajam sűrűsége nem igen változott. Ilyen ez
2022. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!