Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlanátok...

Milyen sampont ajánlanátok vékony szálú, zsíros tövű, szárazabb végű hajrá, ami hajhullás ellen is jó lehet és nem bántja a fejbőrt?

Figyelt kérdés
Korábban Head&Shoulders-t használtam attól viszont hajmosás után "szállt" a hajam. Avonos samponok nem voltak túl jók a fejbőrömnek. Saját márkás Dm-es és Rossmann-os sampont is használtam, egész jók voltak, viszont most használok egy gyógyvizes sampont (Harkányból, myaralásból hoztuk haza). Na ez bevált. A gondom csak az nehezebben beszerezhető. Alapvetően még nem lenne gond hogy 1500/1800 Ft egy tubus, sőt ennyit simán megérne nekem, csak hát ugye 1500 Ft lenne a szállítás. Ezért szeretnék találni valami könnyebben elérhető sampont. Mit ajánlotok?

2022. szept. 23. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Alpecin samponok között nézz szét esetleg
2022. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem vékony szálú, zsíros, vége törik.

Szóval tiedhez hasonló, csak nem hullik (szedek rá vitamint, azóta ez nem gond)


Az egyetlen sampon, amitől sem a töve nem lett zsírosabb, sem a vége nem száradt ki még jobban, az az ultra szenzitív, minden mentes sampon.

Egy próbát megér, mert kárt biztosan nem okoz, és olcsó is (DM kb 500 ft)

2022. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!