Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lőjem be a hajam?

Hogyan lőjem be a hajam?

Figyelt kérdés

18/F


Hosszabb típusú, erősen hullámos hajam van.

Utalom, mert sose tudom úgy megfésülni h jól beálljon, igazából nem is tudom. Ha kivasalom akkor csak is egy irányba tudom, igaz egyenes lesz, de ha a másik oldalra fésülöm össze-vissza áll. Sokan mondják h dróthajam van imádják fogdosni.. Nem göndör hanem hullámos. És a másik probléma h hullik is.. Megittam 3 doboz kollagént, 4 hónapja alpecin C koffein samponnal mosom, ettem hajvitamint is, de hullik tovabbra is. Vettem Waxot, 'syoss max hold' de ha megprobalom bewaxolni vele a hajam, rengeteg hajszál marad a kezemen, szóval már ott tartok, hogy hozzá se merek nyúlni a hajamhoz. Kérlek titeket, aki tud ebben segíteni, legyen szíves adjon ötleteket hogyan tudnám jól belőni a hajam, milyen típusú termékeket használjak. Nagyon megköszönném. Tudom hogy van ennél nagyobb probléma is, de a megjelenésem nem a legszebb emiatt, vágni meg nem szeretnék belőle, egy darabig még növeszteném,8-9cm hosszú.



2022. szept. 18. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
30%
Itt az ideje lenyomni kopaszra
2022. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!