Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéked ajánlanátok...

Milyen hajfestéked ajánlanátok a hajamra?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt voltam fodrásznál, viszont túl világos lett a végeredmény, én egy picit sötétebbre gondoltam. Nem szeretném nagyon elrontani a hajamat, szeretném ha a természetes hatás megmaradna, ezért olyan hajfestéket szeretnék választani, amitől a fénye is természetes maradna.

Jelenleg kb ilyen a hajszínem: [link]


Ebből szeretnék egy ilyen árnyalatot elérni (kb 3-as színmélység, a legsötétebb árnyalat, ami majdnem feketének látszódik): [link]


Azért nem merek a boltban kifejezetten hármas színmélységű festéket venni, mert azt hallottam hogy mindig egy picit sötétebb lesz a végeredmény mint amennyi fel van tüntetve a dobozon, ezért sem merek nekiesni így. Szerintetek hányas, illetve milyen márkájú festéket vegyek? Ha négyes kóddal ellátott festéket veszek, azzal elérem a kívánt színt? Vagy milyen hajfestéket ajánlatok? Ha márkát is ajánlanátok, nagyon megköszönném :)

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. szept. 24. 12:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!