Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó tippetek van pattaná...

Milyen jó tippetek van pattanások kezelésére?

Figyelt kérdés
Pattanásos tini vagyok. Sok praktikát kipróbáltam de valami igazán jó kéne nekem(kozmetikus kizárva) az egyedi módszereket én is ismerem, valami igazán jó kéne nekem.
2010. szept. 26. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig menj el kozmetikushoz szerintem ha ilyen durva a helyzet.miért nem mész? nem annyira drága. amúgy ha egy nap többször is mosakodsz és tonizálod a bőröd eltűnnek egy idő után.
2010. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kozmetikus nem az én műfajom.
2010. szept. 26. 15:13
 3/5 anonim válasza:
Élesztőt oldj fel kevés meleg tejben és maszk szerűen ken rá az arcodra majd egy bő 10-15 percig hagy rajta azért nagyon jó mert B vitamin szükséges pattanások ellen és az élesztő B vitamint állít elő!
2010. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nNekem antibiotikumot írt a bőrgyógyász és szépen elmúltak tőle...


Ha a kozmetikus nem a te műfajod és inkább kísérletezgetsz (mert gondolom akkor a bőrgyógyász se az), és nem fogod fel, hogy a pattanás az igenis bőrbetegség, akkor nem értem mit akarsz.


Vannak amúgy recept nélküli krémek a gyógyszertárban vagy menj el agykontroll tanfolyamra, állítólag azzal is el lehet tüntetni, vagy imádkozz Istenez, hogy ne legyenek pattanásaid, hátha meghallgat...


De alapvetően a megoldás az kevésbbé súlyos esetben kozmetikus, súlyosabb esetben bőrgyógyász. De ha nem olyan nagyon súlyos és nem szívesen mész kozmetikushoz, akkor is elmehetsz bőrgyógyászhoz, tud segíteni.

2010. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az infókat.
2010. nov. 16. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!