Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud ajánlani valami jó...

Valaki tud ajánlani valami jó szert háton lévő pattanások kezelésére?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy (arcra való) pattanás elleni géllel átmasszíroztam fürdés közben, illetve heti egyszer-kétszer radíroztam. Ja és amióta 100% pamut cuccban alszom, szintén kevesebb van.


Amúgy már csomó kozmetikában van már háttisztító kezelés. Kb. 1500Ft-tól.

2011. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A testradír.A háton lévő pattanásokat az okozza,hogy az elhalt hámsejtek ott maradnak.A ruha is ront ilyenkor rajta.Az agyagos pakolások is nagyon jók a hát bőrére.
2011. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha pattanásos a hátad, azt jelenti, hogy zsíros a bőröd. Feltehetőleg akkor a homlokodon, arcodon is előfordul. Amennyiben kamasz korban vagy, ez a kor "természetes" velejárója, mert a hormonok most "dolgoznak". A házi praktikákhoz tartozik, hogy veszel kb. 2 dkg. élesztőt, ehhez öntesz egy pötty tejet, hogy pép legyen belőle. Ezt a pattanásokra kell kenni, ha megszáradt, leradírozni. Ugyanakkor veszel 1 dl-es poharat, abba szintén teszel 2 dkg élesztőt, 2 kiskanál kristálycukrot, s szintén felöntöd tejjel, s megiszod. De ne várd meg, míg el kezd érni és bugyborékolni, mert hatalmasat lehet böfizni tőle. Ha nem bírja a gyomrod ebben a formában, akkor apró kis golyót készíts belőle, és kapjad be.

Az élesztőben B-vitamin van. Akár külsőleg, akár belsőleg használod kb. 1 hétig, az eredményes lesz, szépítő hatása is van.

Ha ezt kúra szerűen betartod, akkor eredményes lesz.

2011. jan. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem felírt egy bőrgyógyász roaccutant, fasza kis gyógyszer, az tényleg használ! Viszont mivel használ, elég erős, vannak mellékhatásai, vérvizsgálat kellett előtte, kúra megkezdése elején, meg a végén is. És egy évig tartott kb a kúra.


de ezt csak súlyosabb esetekben szeretik felírni úgy tudom.

2011. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a szolárium segitett!Leszáritotta a patikat.
2011. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!