Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha brutálisan...

Mit tegyek, ha brutálisan hullik a hajam?

Figyelt kérdés

A hajam a korpásodáson kívűl a létező összes problémával küszködik. Mindent kipróbáltam rá, hogy megnöveljem és hogy egészségesnek tűnjön. Mivel mindig hullámos volt és tört, szinte nem is tudtam kibontva hordani,mert csúnya volt. Decemberben elmentem egy keratinos hajegyenesítésre, gyönyörű volt. Egy ideig. De nagyon hullott tőle. Most nyáron megint elmentem mert kiment a hatàsa, és 2-3-szor egy héten nem akartam hajvasalót használni. De már megbántam, mert most még jobban kihullott, és most is NAGYON hullik. A hajamnak kb a 3-szorosát elvesztettem 9 hónap alatt. Már nincs is kedvem felfogni copfba, ha zsíros, mert kilátszik a fejbőröm.


Eddig azon voltam, hogy növeljem a hosszát, most meg mindent megadnék, hogy visszanőjön a sűrűsége. De nem akar. És most már tényleg attól félek, hogy meg fogok kopaszodni 23 évesen!

Hajvitamint hónapok óta szedek, illetve Tiande hajnövesztő sampont, pakolást és tonikot is használok. Orvoshoz nem szívesen mennék. Mit tegyek még?



2022. szept. 25. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szedj cinket és vasat.

Masszírozd a fejbőröd naponta.

2022. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem a volt egy gyulladásom mint kiderűlt attól hullott marok számra a hajam és tört. egy egyszerű vérvétel mutatta ki . De a d vitamin nagyon sokat tud segíteni hidd el !
2022. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit fentebb leirtak, de egy orvos igazan segitene a problemadon. Ha semmi sem hasznal akkor nincs mas valasztas.
2022. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Egy részletes laborvizsgálat nem ártana.... Teljes vérkép, TSH is legyen rajta. A pajzsmirigy alulműködés is okozhat ilyen tüneteket.

De lehet akár valami rejtett gyulladás is a szervezetedben.

Háziorvostól kérj beutalót laborba.

2022. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Mi az, hogy nem mennél orvoshoz....?????


Most ezt komolyan mondod, hogy egy névtelen fórumon tájékozódsz, és nem akarsz szakemberhez fordulni?

2022. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Borotva.
2022. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!