Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy egyenes...

Mit csináljak hogy egyenes maradjon a hajam? Nemrég csináltattam keratinos hajkezelést 35 ezerért,tény hogy selymesebb lett a hajam de az egyenesség kb. egy hétig tartott amikor elvileg három hónapig kellett volna hogy tartson.

Figyelt kérdés

2022. szept. 27. 21:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Keratinos "tartós" hajkiegyenesitesem nekem is volt, az ígért 3-6honapig tartó egyenessegbol, kb. 2het volt🥲 (Nekem 44ezer volt)

Én aztán feladtam és elkezdtem elfogadni a hajam, de ha te mindenkepp egyenesen szeretnéd, akkor ilyen desztillált vizes hajvasalók (gozolos) azok elvileg jok, és kevésbé roncsolják a hajat. Persze mellette hajmosaskor használj hajpakolast, meg hajolajat kenjel a száraz hajvegekre.

2022. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Betartottad az összes utasítást? Melyik terméket használta a fodrász?

Én cicochokora járok évente kétszer, az első 72 órában kell odafigyelni, meg szulfátmentes samponnal mosni, és gyönyörűen tart hónapokig.

2022. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Betartottam mindent,nagyon ügyeltem rá hogy ne érje víz a hajamat az első 3 napban. Sőt utána egy hétig nem is mostam hajat. És nekem is chocochoco kezelést csinált a fodrász. Viszont utána néztem nem minden hajra való. Meg nekem amúgy is extrém göndör hajam van.
2022. szept. 28. 12:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Különböző erősségű a szer, nekem a legerősebbel dolgozik a fodrászom, nem extrém, de göndör a hajam, bár vékonyszálú.

Mit használsz a hajadra, hogyan történik a hajmosás-szárítás?

2022. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Először is 9-10 naponta mosok hajat lehet igénytelennek tűnok viszont az én hajam nagyon száraz és csak ez vált be. Professzionális termékeket használok L'Oreal Professional stb. bár néha a drogériákban is vásárolok. Én a pakolást általában 6-7 órán keresztül rajtahagyom a hajamon be is szoktam dunsztolni. Aztán lemosom teszek rá olajat és beszar.
2022. szept. 28. 19:55
 6/14 A kérdező kommentje:
*beszárítom vaddisznó sörtéjű hajkefével
2022. szept. 28. 19:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyi abyagot kent a fodrász a hajadra?
2022. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát elég sok anyagot rákent. Illetve ilyen szúrós szaga volt meg csípte a szememet.
2022. szept. 28. 21:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Én bár kisvárosban csináltattam,de nekem csak 15 000 volt.

Ettől sajnos nem lesz teljesen egyenes hajad hónapokig.

Sőt ha erősen hullámos a hajad,akkor nem is jó,mert ez a nagyon göndör hajra való.

Enyém kb olyan volt,mint a külföldieknek,órákat szenvedtem a kibontásával.Kezeléstől bár csodát nem kell várni,azóta nekem inkább erősen hullámos,a hatalmas göndörség szerencsére eltűnt.

2022. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pontos grammot nem tudsz? Lehet, hogy kevés volt.

Vagy a gyengébb változatot használta.

2022. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!