Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középhosszú, egyenes hajból...

Középhosszú, egyenes hajból milyen frizurát érdemes csináltatni? Aminek egyszerű a kezelése. Vagy ha csak hagyom nőni, az nagyon stílustalan?

Figyelt kérdés
Nekem az egyszerűen hosszú, egyenes haj olyan divatjamúlt, "ápolatlan" benyomást kelt (nem úgy értem az ápolatlant, hogy zsíros, koszos, hanem úgy, hogy látszik, hogy fodrász max. évente látja, nincs különösebb formája).
2014. nov. 24. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor vágasd le kérdezd meg a fodrászt.mondjuk én is gondolkodom kleopátra frizura vagy tépettre.
2014. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is egyenes, és középhosszú. Nekem ún. lefelé hosszabbodó alapvágásom van, és sztem nagyon jó, és igazából semmi gond nincs vele. Hajmosás után érdemes megszárítanom, mert úgy jobban áll, de ha nem szárítom meg, akkor is teljesen vállalható a fejem :) Sokan mondták, hogy most a legjobb a hajam. És tényleg nincs vele baj, nem is extrém, nem is semmilyen.
2014. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!