Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 7 napig nem mostam meg a...

7 napig nem mostam meg a hajam, aztan megmostam és még a harmadik napon sem zsiros,ha megint nem mosom egy hetig, még tovabb el tudom tolni a zsirosodast?

Figyelt kérdés

7 napig nem mostam meg.

Aztan 7 nap utan megmostam, es azota eltelt 3 nap, de még mindig bem zsiros, pedig elotte masnap mar zsiros volt a hajam

Ha nem mosom megint meg 7 napig, akkor lehet hogy négy napot is kibirnek hajmosas nelkul?


2022. szept. 30. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Minebb tovabb nem mosom, annal kevesbe fog zsirosodni
3 napnal tovabb nem birja a haj zsirosodas nelkul
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod nekem tavaly (nem részletezett egészségi okból) marhára nem volt időm sose hajat mosni, szóval szinte havonta mostam. És ráállt erre a hajam. Most is még részben fennáll a helyzet, és két hét után kezd kicsit zsírosodni, akkor azért megmosom. Úgy látom, hogy idővel beáll arra, hogy amilyen gyakran mosod, nagyjából két mosás között az idő második felében lesz kicsit zsírosabb már.
2022. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a genetikádtól is függ.
2022. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokmindentol fugg. De ha eddig pl 3 naponta mostad, akkor most probald 5 naponta. Es valszeg ki tudod tolni.



Nekem 4-5 ,naponta kellett regebben es ki tudtam tolni 7re

2022. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!