Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ajakápolót ajánlanátok?

Milyen ajakápolót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz szokásommá vált hogy csipkedem a szám, emiatt pedig sokszor cserepes, száraz és sebes szokott lenni. Labello-n gondolkodtam, a kék elég basic-nek számít ajakápolás terén, vagy Carmex, amiről mindenki úgy áradozik (viszont olvastam hogy az összetevői sajna egyiknek sem túl jó). Nektek melyik ajakápolók váltak be ilyen problémára mint az enyém?

2022. okt. 5. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Labello Med. A fehér.
2022. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Carmex tényleg jó. Sokáig nem vettem meg, mert én is hallottam, hogy annyira nem jók az összetevői, de aztán egyszer kipróbáltam és azóta is azt veszem újra. Esténként használom csak lefekvés előtt és azóta nem száraz és cserepes a szám.
2022. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Neutrogena-t használok, valamint nagyon gyakran egyszerű shea vajjal kenem be, az is tökéletes.
2022. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

nem tudom mi bajotok van a Carmex összetevőivel egyetlen egy piros összetevője van a krémmánián.

Messze a legjobb ajakápoló. Akármilyen száraz és cserepes a szám a Carmex 1-2 nap alatt helyrehozza.

Ezen kívül még a Neutrogena ami tényleg jó de ilyen extra esetre mint ami neked is van a Carmex a tuti.

A labello az egy molylepkefingot nem ér.

2022. okt. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neutrogena és carmex!!:)
2022. okt. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a Carmex vált be, de az nagyon. Azzal elég napi 1-2x bekenni.
2022. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint tényleg muszáj lesz beszerezzek egy Carmex-et! Találtam közben itthon egy számomra teljesen noname ajakápolót, de ki tudja mióta van már itt :D
2022. okt. 6. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!