Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit vegyek a hajamra, hogy...

Mit vegyek a hajamra, hogy "ne menjen tönkre"?

Figyelt kérdés
Eléggé kezelhetetlen a hajam, mert göndörödik. Tegnap vettem hajvasalót, remingtont. Igen nagyon bevált. Kellemeset csalódtam benne. Volt már egy előtte, de azzal nem mentem semmire. Heti 2szer szoktam hajatmosni, eléggé seprűs is a hajam azmellett, hogy göndörödik. Ugy tervezem, hogy csak akkor fogom kivasalni is, nem szeretném ha teljesen vége lenne a hajamnak a sok vasalás miatt. Heti 2 alkalom bőven megteszi számomra. De milyen krémet, balzsamot, sprayt vegyek hajvasalás mellé? Ti mit használtok?
2010. szept. 26. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
én legtöbbször avon terméket használok,de még mellette másokat is,sajnos még én se találtam meg a megfelelöt,
2010. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én csak negatív tanácsot tudok mondani, meármint hogy mit ne vegyél. és ez a syoss fújós hővédő. Semmire se jó és még büdös is. remélem ez is segít :) amúgy én a got2be guardian angelről hallottam jókat, de még nem próbáltam. Ilyen krémből nekem van schauma egyenes és fényes és pantene straight&smooth, kb ugyan annyit használnak, végülis nemrosszak, de azt nemmondanám hogy elképesztőek. amúgy nekem is göndör "seprűs" hajam van :D
2010. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

loreal hot liss sem jó, mert füstöl... :))


vegyél gliss kur termékeket, azok nekem nagyon beváltak!

2010. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!