Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gliss Kur vagy L'oréal sampont...

Gliss Kur vagy L'oréal sampont balzsamot és spary-t vegyek a hajamra? Melyik márka a jobb?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok ,vélemények jöhetnek!
2010. dec. 12. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
mindkettő jó szerintem. bár én jobban szeretem a lorealt, mert a gliss kurtól egy idő után elnehezül a hajam..de mindenkinek más jobb...
2011. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem nagyon beválta Gliss Kur láthatóan.
2011. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a vékonyszálú, megviselt hajamon a gliss kur segített :) a loreal nem vált be, viszont a lorealnak van egy méhpempős hajkréme, pumpás dobozban árulják az nagyon jó! :)
2011. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a L'Oréal egy picit jobban bevált.
2011. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gliss Kur jobb :)

Töredezett hajamra kiváló (L)

2011. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Gliss kur-t én is nagyon szeretem, a Loreal-t még nem próbáltam :)
2011. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem göndör hajam van, csak Gliss Kurt használok rá, a többi "nem tud mit kezdeni vele".

Sőt, a GK nem kimosandó balzsamját már zselé helyett használom, hogy tincsenként egybe tartsa a hajamat.

2011. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a l'orealt már ismerem de kifogom prbálni a gliss kurt is:)
2011. jan. 29. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!