Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok Budapesten nagyon...

Tudnátok Budapesten nagyon rossz állapotú hajat gyorsan vállaló fodrászt ajánlani?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 éve nem festettem a mostanra már nagyon hosszú (majdnem derékig érő) hajam. Úgy döntöttem lenövesztem és csak időnként, keveset vágatok a végéből. Idáig nem is volt gond, de pár hete kezelhetetlen lett és alig tudom kifésülni. Sokan tanácsolták, hogy fessem be és javulni fog, de én inkább váll alá (ameddig most az eredeti hajszínem ér) levágatnám, mert zavar. Nincs Budapesten jelenleg fodrászom, ezért tudnátok nekem ajánlani olyat, aki esetleg vállalna hasonlót?

#haj #hajvágás #kezelhetetlen #hajvágás budapest
2022. okt. 10. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Black Velvet
2022. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak hajvagas kell akkor biohair. A többi fodrász szolgáltatásukkal nincs tapasztalatom.


Esetleg nézd meg az a list szalont, headonistot. Hátha vannak záros határidőn belül idopontjaik.

2022. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt már a vágás? Milyen lett? Ha esetleg még nem vágattad volna akkor szívesen megcsinálnám
2022. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!