Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Segít-e kijavítani egy tetovál...

Segít-e kijavítani egy tetováló egy másik művész hibáját a tetoválásomban? Budapesten keresek tetoválót, többit lent részletezem!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hete lett egy tetoválásom, ami végül nem olyan lett ahogy arra számítottam. A művész is kihagyott egy-egy vonalat, illetve én is akartam bele még pár javítást. Nagy nehezen, de beleegyezett, hogy mehetek hozzá, ha kifizetem a javítást. Volt amit sikeresen kijavitott volt amit nagyon elrontott, pedig mindent megbeszéltünk előtte. Én nagyon udvariasan jeleztem neki, hogy nem így beszéltük meg és, hogy mit tudunk ebből kihozni, de ő makacsan mondta, hogy ő azt csinálta amit beszéltünk. Végül úgy váltunk el, hogy azt mondta többet nem mehetek hozzá. Kicsit csalódott vagyok, azt hittem lehet szólni ha nem vagyok elégedett és segít megoldást találni rá. Van egy rész amit teljesen befeketített (egy kis halvány "vízesített" árnyalásról volt szó) és mögötte húzódott két színes rész aminek szerepe van a tetoválásban. Na ezeket teljesen kitakarta. Kicsit odébb is meglehet húzni újra a színes részeket és akkor nem lenne rossz, de ő nem volt hajlandó. Van Budapesten olyan tetováló aki segítene nekem ezeket kijavítani? KB 12x8cm a tetoválás és tényleg 2 "vonal" - at kellene újra meghúzni mert így nem szép, hogy valahol megszakad a sötétség miatt.

#tetoválás #elrontott tetoválás #Rossz tetoválás #Tetoválás javítás
2022. márc. 27. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem kellene művésznek nevezni a tetoválókat! Sajnos, már tetováltattál, pedig normális emberen nincs ilyen.
2022. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:
100%

Változó, van aki vállal ilyet, van, aki nem dolgozik más után.

Kérdezz meg pár szalont, vagy tetoválót, biztosan lesz olyan aki elvállalja.


Egy tetováló

2022. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nemtúlkedves Első válaszadó: Normális ember csak akkor ír egy kérdéshez, ha tud is rá válaszolni.

Második: Köszönöm szépen :) Jó lenne minél előbb, hogy tudjon "együtt" gyógyulni így a nyár előtt.

2022. márc. 29. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült végül javíttatni?
2022. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. A hetek alatt eléggé megszoktam és a korábbi idegességem is alábbhagyott. Még mindig megszeretném csináltatni, de legalább cégre már egybe nézem (és az összképet szeretem) és nem a hibás részeket. Úgy voltam vele majd nyár után keresek rá megfelelő embert. Remélem sikerül majd, hogy olyan legyen amilyenre szerettem volna elsőre.
2022. júl. 23. 08:42
 6/6 A kérdező kommentje:
*végre
2022. júl. 23. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!