Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítséég! Létszi az ilyen...

1 2 3 kérdése:

Segítséég! Létszi az ilyen haj mindenkinek jól áll? és hogy ha nem akkor milyen arcformához áll jól? és hogyan kell mondani a fodrásznak hogy ilyent csináljon?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 16. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nyomtasd ki a képet, vidd el a fodrászhoz és mondd meg, hogy ilyet szeretnél. kérdzd meg jól állna-e a te fejformádhoz, ő tudni fogja.
2011. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de most a fodrászom egy tanuló és .... :S
2011. szept. 16. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, azért jó esetben ő is tudni fogja. de akkor keress a neten egy fórumot vagy egy oldalt, ahol hozzáértő tud válaszolni. de vannak olyan oldalak is, ahova ha feltöltesz egy képet az arcodról, különféle frizurákat tudsz kipróbálni magadon. de azért szerintem tudni fogják ott, és többen is lesznek szóval max. kikéri a többi fodrásztanuló véleményét....azért mindneképp kérdezz rá szerintem, hogy jól állna-e neked.
2011. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért én nem lennék olyan bátor, hogy egy tanulónak engedjem meg, hogy akár a hajam két méteres körzetébe is jöjjön. Mondjuk jó én lány vagyok! A kérdésedre válaszolva: minden archoz más fazon passzol, de talán ez a férfiak többségének jól állna. Azért kérdezd meg az ott levőket is a biztonság kedvéért
2011. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elég nagy a fejem :S arra milyen hajtípus jó?
2011. szept. 16. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!