Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kenőcs mulasztja el...

Milyen kenőcs mulasztja el rendesen a pikkelysömört, nem csak addig, amíg kenem vele?

Figyelt kérdés
Volt már ilyenem, csak nem emlékszem, melyik vplt az...
2022. okt. 11. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mivel a psoriasis autoimmun betegség, semmilyen kenőcs nem mulasztja el. Legfeljebb a tüneteket csökkenti - ideig-óráig.


Pár napja itt valaki Dermovate-val akarta kezelni a párját - nemtom, erre gondoltál-e....

2022. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem, k. rég volt.


Nekem ugyanazon a helyen nem jött vissza, csak máshol, attól a bizonyos kenőcstől.

2022. okt. 11. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2: tehát újra megjelent. Ami azt jelenti, hogy nem múlt el.


Ez a psoriasis teljesen természetes "tulajdonsága". Attól függően, hogy mikor van aktívabb állapotban az autoimmun gyulladás.


Sajnos nincs csodaszer, ami örökre elmulasztja. Ilyen tüneti kezelés lehetséges.

2022. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó tudom, de nyilván nem ugyanaz, ha csak 1 napig tűnik el és aztán kenhetem újra, vagy pár nap után eltűnik és ahol eltűnt ott nem lesz megint.
2022. okt. 11. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy rokonom Psoratinex nevű krémet használ rá, ez nagyon jó.Bár mint írták, a pikkelysömört semmi nem szünteti meg, csak a tüneteket lehet csökkenteni.
2022. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Az a baj, hogy ez autoimmun betegség, örökre egy krém sem fogja elmulasztani, ha magát az okot nem találod meg. Életmódbeli változtatással (amit mindenkinek egyénenként kell - sajnos - kitapasztani) tartósan tünetmentessé lehet tenni, alkalmankénti belobbanásokra meg maradnak a krémek.
2022. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!