Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi segített nektek a hajnövele...

Mi segített nektek a hajnöveledésben?

Figyelt kérdés

Le akarok nyiratkozni, nincs eltörve de elvékonyodott.Szeretném ha dúsabb lenne és újra növeszteni.

Legalább 20cm-t szeretnek nyiratni,most derekamig ér viszont jolenne ha gyorsan vissza nőne a tavaszi esküvőmre.

Tudnátok tanácsot adni?Mit használtok?Milyen vitamint szedtek?



2022. okt. 11. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne vasald!!

Hajolajjal kend minden nap és csak pár cm vágj belőle

Gyorsan fog nőni és ha mindig csak keveset vágsz hamar visszanő

2022. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

DM Mivolis hajvitamin

Ahhoz képest hogy olcsó tényleg nagyon jó. Próbáltam előtte drágábbat is, de az nekem nem használt.

2022. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Húha,nem vasalom csak max évente 5x és szedem a Mivolistos vitamint + selena + cink azis mind Mivolisos.Akkor lényegében jó uton járok.És mi a véleményetek a rozmaringos főzetről hajra permetezve? És köszi a válaszokat :))
2022. okt. 12. 00:49
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Tarkopaszra nyírattam, hogy teljesen egészségesen tudjon újra megnőni.
2022. okt. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudjuk s lehet te sem kíséred figyelemmel a hajad növekedését, így ne kockáztad be, ha esküvőre ezt a hosszt szeretnéd tartani.



Rengeteg minden befolyásolja a haj állapotát, köztük a növekedését is.


- szárítási mód/módszer

(fésülés itt is fontos, hogy hogyan, a megfelelő hő a fejbőrnek, hajszárítás után nem megyünk ki 1 óráig kb a pl hűvösebb időbe... Stb.)

- fésű megfelelő használata

(sokan fejtetőtől vagy a haj hosszának közepéből esik neki a hajnak, így roncsolva a hajszerkezetet, megnyújtva azt)

- vasalás,festés

- felesleges marketingfogásos termékek


Érdemes bevizsgálni a fejbőrt, hajhagymákat és hajszerkezetet.


Megfelelő folyadékbevitel alap, a fejbőrnek is.

Hiába van megfelelő vitamin vagy kencefice, ami nem csak marketing fogás, hanem hat(na) is, kell a víz, hogy az ásványok, vitaminok s miegymás reakcióba lépve a víz segítségével be tudjon épülni a bőrbe.


A fiatalos arcőr titka is.

S a megelőzés.


S ott vannak még a gének, hormonok vagy akár betegségek, amelyek kihatnak a hajra.


Pl pajzsmirigy probléma.


Gondolom nem méred, hogy adott visszavágástól hónaponta mennyit nől a hajad. Ha igen, akkor kb tudsz számolni azzal.

Ám sok tényező egyike is változik mást eredményezhet. Főleg, ha betegség vagy hormon közbeszól.


Nekem jelenleg 110cm hosszú, figyelek rá ahogyan csak lehet.

2022. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Szia 5-ös!


Tényleg 110centis a hajad? Akkor kb. combközépig,térdig érhet a hajad. Az valami gyönyörű lehet, egy igazi hajzuhatag. Milyen színű és milyen a textúrája? Gratulálok hozzá. További sikereket a növesztéséhez.

2022. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Ugye ezt nem gondolod komolyan, hogy oktober kozepen levagatsz 20 centit a hajadbol es a tavaszi eskuvoig vissza is fog noni?

A haj atlagosan havi 1 centit no, jobb esetben hajkapszulakkal meg rozmaringos oblitesekkel meg jo genetikaval is csak a fele fog visszanoni majusig.

2022. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
84%
Én tegnap vettem ricinusolajos, argánolajas hajpakolást. Tapasztalatot nem tudok írni, de sokan mondták, hogy a ricinusolajtól egy kicsit gyorsabban nőtt a hajuk.
2022. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!