Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire volt ősz a hajatok,...

Mennyire volt ősz a hajatok, amikor elkezdtétek festetni a tövét? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

Mióta szültem elkezdtem őszülni. Azelőtt is volt kb 3 szál, de most már mindenhol látok 1-2-őt. Messzebbről nem, de közelröl látni. A hajtövem szinte már fekete, de balayage melíros a hajam, így szőkés, barnás a fülemtőm kb. 28 éves vagyok.


Ti ilyenkor már festetnétek? Mikor kezdtétek el? Mennyire volt vészes a hajatok és hány évesek voltatok?



2022. okt. 12. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is néhány de én kívágom ollóval 31/n
2022. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
38 évesen kezdtem el kimondottan az őszülés miatt festeni. Addig is volt 1-2 szál, de azokat kitépkedtem, de megszaporodott, nem akartam tovább tépkedni, meg jobban is áll a világosabb hajszín.
2022. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb. 30 éves korom óta festetem.

Elôtte is volt pár ôsz szál, de addig nem volt feltûnô. Én soha nem tépkedtem, inkább legyek ôsz, mint kopasz.

Ha zavar, festesd nyugodtan.

2022. okt. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!