Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy reagált a környezetetek,...

Hogy reagált a környezetetek, mikor elkezdtétek magatokat sminkelni?

Figyelt kérdés

Milyen visszajelzéseket kaptatok?

(Nem arra gondolok, mikor egyszer-egyszer alkalomra kifestettétek magatokat, hanem napi sminkre)

Én nemrégen kezdtem, és csak nagyanyám szólogat be olykor, hogy "nem ettől lesz valaki nagykislány", pedig ha valaki, hát én aztán tényleg enyhén sminkelem magam, elég minimalista vagyok e téren.



2012. dec. 26. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apukám volt ilyen. Általában kiröhögött és valami szerintem nagyon nagy b*romságot mondott. :D De sosem foglalkoztam vele, mert ezt ő sosem fogja megérteni.

Nem mások miatt sminkelem magam, hanem azért, mert én jobban érzem magam így, ergo nagyobb lesz az önbizalmam. Egyébként vicces, mert akkor szólogatott be, amikor még csak korrektort, sötétbarna szemceruzát és szempillaspirált használtam. Na az tényleg egy alap, szolid smink, ami kicsit kiemeli a szemem, de ennyi.

Azóta már sokkal szebb és komolyabb sminkeket szoktam készíteni, és mostanában semmilyen megjegyzése nincs. :D

2012. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mondták hogy tönkremegy a bőröm, minek kenek ennyit magamra, stb. Nem vettem komolyan, menőnek tűnt alapozót használni... de sajnos igazuk volt, az alapozótól csupa pattanás lettem, utána már pont ezért alapoztam tovább, egyre durvább lett, végül csak abbahagytam, helyrejött lassan a bőröm is, többé sose használok alapozókat, az is biztos. Ezen kívül szemhéjporokat használtam, de csak így felkentem a szemem fölé és kész, visszagondolva ez így elég ronda volt... de erre sose mondtak semmit.
2012. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!