Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért bámulják meg az emberek...

Miért bámulják meg az emberek az anyajegyeimet?

Figyelt kérdés
Elég sok anyajegyem van, főleg a lábamon. A lábszáram belső részén van egy nagyobb is és ha valaki meglátja, akkor azt veszem észre, hogy azt bámulja, de úgy, hogy én ne vegyem észre. Már nagyon zavar. Miért csinálják ezt? És ha valaki eljut addig, hogy megkérdezze tőlem, hogy az mi, akkor miért hiszik azt, hogy az egy szúnyogcsípés vagy nem nem "egészséges" anyajegy?

2022. okt. 16. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki normális, az érdeklődik ilyen esetekben a másik felől, ami részben természetes.

Ha bámulják, akkor lehet alapból kérdezni a máásiktól: "Valami gond van?". Így kibillented az egyensúlyából. Vagy elkezdeni elmondani a bámulónak, hogy mi is van vele.

2022. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Így kép nélkül nehéz megmondani.

Nem csináltam még ilyet, így nyilatkozni se tudok.

Viszont egyik lánynak volt a nyakán egy ilyen 2centis gömb, ami elvileg egy sima anyajegy. Na szerintem azt is sokan megnéznék, én egyszer láttam, de annyira nem is érdekelt. Nem vagyok bőrgyógyász, hogy annyira nézegessem.

2022. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom mert undi és vonzza a tekintetet
2022. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem akarod leszedetni?
2022. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!