Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajkiegyenesítő és a könnyeb...

A hajkiegyenesítő és a könnyebb kifésülést segítő termékek ugyanazok vagy hasonlóak?

Figyelt kérdés
Mire kell hajkiegyenesítő termék alatt gondolni?

2022. okt. 19. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen.


Nagyon sok "hajkiegyenesítős" cucc baromira szárít és roncsol, és van rengeteg göndör hajra való termék, aminek inkább az a célja, hogy ne törjön a haj, de a textúrával nem babrál.



A legtöbb olyan termék ami csak úgy egyenes hajat ígér vagy kémiai vagy mechanikai úton rongál egy picit

2022. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom igazából, mire gondolsz hajkiegyenesítés alatt, mert az általában hővédő plusz hajvasaló. Olyan létezik, amit a feketék használnak hajegyenesítésre, ami olyan, mint egy fordított dauer, de az nagyon roncsol, és nem hiszem, hogy lenne fodrász, aki európai hajat azzal kezelne.
2022. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából ezekre az infókra azért lenne szükségem, mert olvastam egy cikket (megbízható oldalon) ahol a hajkiegyenesítő termékek (krémek) méhrákkeltő hatásait bizonyították be. Azelőtt nem hallottam hajkiegyenesítő termékekről, csak olyan spray-t használtam ami segített könnyebben kifésülni a hajam. Felmerült bennem, hogy a két termék hasonlóan működhet (vagy ne adj Isten ugyanaz), ezért gondoltam hátha valaki jobban ért ehhez mint én
2022. okt. 19. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudok neked olyan dolgot mondani, amiről nem mondták már valaha, hogy rákot okoz.
2022. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!