Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ajakápolót ajánlanátok...

Milyen ajakápolót ajánlanátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Hála égnek alapból nem szokott száraz, cserepes lenni a szám még télen sem, viszont elég sokszor használok gyümölcsös Labello-t (eper, cseresznye) és szájfényt is, amik inkább szárítanak mint hidratálnak. Ezek miatt mostanság kissé száraz szokott lenni szám, de nem olyan durván, illetve ugye nem “alapból” hanem ezektől a kencéktől. A Carmex szerintem túl erős lenne erre, valami enyhébb ajakápoló is elég lenne nekem. Tudnátok ilyen esetre ajánlani nekem?

2022. okt. 21. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Gyógyszertárban lehet kapni minden-mentes ajakápolókat, azok nagyon jók.


Illetve, ha van otthon mézed, kenhetsz fel lefekvés előtt egy keveset, reggelre szépen felpuhítja az ajkakat.

Ugyanígy működik pici olíva olajjal is. Én ez utóbbit alkalmazom már évek óta, nekem ez vált be leginkább.

2022. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Blistex
2022. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A kis kék (fém) dobozos Nivea krém! Egy csoda. Nekem sajnos nagyon sok problémám van a bőrömmel a számon és szám körül, nagyon sok mindent kipróbáltam már (la roche posay gyógyszertárból, organikus minden mentes ajakápolókat) és a Nivea magasan visz mindent és még olcsó is. (Egy kis doboz talán 500 ft, ezek a nagyon jó ajakápolók meg 3000 ft körül mozognak már).
2022. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Én is a gyógyszertárban kapható szőlőzsírra szavazok.
2022. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2022. okt. 21. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Vagy ne használj labellot, és helyrejön.
2022. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 _Cherrybomb_ ***** válasza:
Én is a gyógyszertári minden mentes szőlőzsírokat ajánlom! Carmexet ne hasznàlj, több rossz hatása is van.
2022. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!