Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami hatásos krém/szappan...

Valami hatásos krém/szappan pattanásos bőr ellen?

Figyelt kérdés
Hello. Az a helyzet az hogy nekem sajnos nagyon érzékeny a bőröm így gyorsan pattanásosodik. Ezért én már rengeteg krémet,szappant kipróbáltam de eddig egy se volt túl hatásos. Valaki tud valami jó és hatásos krémet/szappant?

2022. okt. 22. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Uh, ez nem így működik.

A szappant felejtsd el, csak kiszárítja a bőröd és szétcseszi a barriert. Lehet pont azért is érzékeny meg pattanásos a bőröd.

Kéne neked egy komplett bőrápolási rutin, gondolom semmid nincs még. Először is kell egy rendes, kíméletes arclemosó és hidratáló. Már ez is csodákat tud tenni, egy darabig én csak ezt tolnám, amíg a bőröd rendbejön kicsit. Utána jön csak a tonerek, szérumok, hámlasztók stb világa. Abban nem tudok segíteni, nem látom pontosan milyen a bőröd, milyen típusú pattanásaid vannak, nem tudok semmit. A legegyszerűbb ha ellátogatsz egy kozmetikushoz, ő biztos szívesen segít, lát is téged, és okosabb is mint én, vagy bárki itt.

2022. okt. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!