Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampon/készítmény...

Milyen sampon/készítmény hatásos a száraz korpásodás ellen?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban eléggé korpás lettem, és hiába mosok hajat minden nap, nem hat sajna. Nekem a száraz korpa okoz kellemetlenségeket, ami pici, fehér, és lepereg a hajamról és a fejbőrömről.

Erre milyen termékek vannak?

Előre is köszönöm!:)



2022. okt. 23. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok sampont próbáltam már, de ez az egy ami tényleg jó nekem: [link]
2022. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Google: sampon száraz korpa
2022. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig is professzionális termékeket használtam a hajamra. Aztán tavaly extrémen elkezdett korpásodni,úgy voltam vele hogy majd rendelek rá valami komolyabb cuccot, viszont pont bekellett mennem a Rossmanba valaminek,és megláttam egy kb 500 forintos sampont,Médea a neve és kíváncsiságból megvettem, még mosolyogtam is magamban, hogy ugyan már mit tudhat egy 500 forintos sampon, tényleg csak hirtelen felindulásból vettem meg, semmilyen reményt nem fűztem hozzá. Viszont mikor kipróbáltam teljesen lenyűgözött, maximálisan eltüntette a korpát már az első használat után,ez egy kénes sampon, átlátszó flakonba van, viszont maga a sampon sárgaszínű,van egy fura gyógynövényes szaga de mosás után nem érezni, illetve én mindig teszek fel hajpakolast úgy meg pláne nem érezni. Szóval én ezt javaslom mert tényleg csodaszer,nekem konkrétan darabokban állt a fejemen a korpa és eltüntette. Bár mivel elég erősen tisztít, illetve már eltüntette a korpát így már nem minden hajmosáshoz használom,csak kb 2-3 hetente.
2022. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!