Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros haj már másnap?

Zsíros haj már másnap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amikor dolgoztam heti 2x mostam hajat, de volt, hogy 3-4x is. Tudom, sok, de akkor így volt jó. Azonban 2,5 éve itthon vagyok és így nem igazán volt/van időm hajat mosni a gyermek mellett, de még így is nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. A fodrászom mondta annó, hogy milyen jót fog tenni a hajamnak, ha csak heti egyszer mosom… hát van olyan, sőt szinte mindig, hogy már második nap zsíros a hajam. :(

Ez ellen lehetne tenni? Vagy ilyen típus vagyok?



2022. okt. 30. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lányom haja volt ilyen kamaszkent. Már mindent kipróbáltunk, de semmi nem működött.


Aztán mondta egy fodrász, hogy próbáljuk ki, hogy két hétig (!!?) ne mossa meg...


Elkeseredeseben már erre is hajlandó volt. (nagyon igényes volt már kislánynak is).


És bevált.

2022. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És utána mi lett?
2023. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!