Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel mossak hajat este, hogy...

Mivel mossak hajat este, hogy másnap reggel ne legyen megint zsíros?

Figyelt kérdés

Sajnos hamar zsírosodik a hajam, naponta mosom, de most a meleg miatt (gondolom, hogy ez az oka) már másnap reggel úgy néz ki, mintha kb. csak vízzel mostam volna meg...


(Ha kérhetem, azt senki ne tanácsolja, hogy 2-3 naponta mossak hajat, mert nem teszem ki magam annak a szégyennek, hogy zsíros hajjal menjek ki az utcára.)


2017. jún. 1. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mosd surubben az agynemut

Moss reggel hajat

2017. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is azonnal bezsírosodott. Amióta nem samponnal, hanem tudfürdővel mosom a hajam, 3-4 napot is kibír zsírosodás nélkül.
2017. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*tusfürdővel
2017. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Mivel mosod? Megszárítod?

Én Head & Shoulders-t használok, mert úgy érzem, az valóban tisztít is.

Balzsamból viszont már márkát, Pantene vagy Gliss Kur, azoktól jó puha lesz. Ne tegyél a hajtő közelébe, alaposan mosd ki.

És teljesen szárítsd meg a hajad.

Az ágyneműcsere sem rossz ötlet. Ha izzadós vagy, minden héten cseréld le.

Ne takarózz be nyakig.

2017. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Hord felkötve a hajad. Izzadás/ meleg miatt sokkal praktikusabb.
2017. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Istenem de most ezért miért kellett lepontozni? Mit mondjak, őszintén? A többit már elmondták előttem.
2017. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Yves Rocher samponok nagyon beváltak. Kb. 2-3 hónapig elég egy flakonnal (napi használat mellett), nagyon kevés kell belőle, szuperul habzik, és nem drágább, mint egy drogériás sampon.

Esetleg kipróbálhatnád a száraz samponokat is, a DM-nek és a Rossmannak is van saját márkás terméke 4-500 forintért (barna hajra is). Életmentő tud lenni.

2017. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A száraz samponon már én is gondolkoztam, de olyan kritikákat olvastam róla, hogy nehéz kiszedni a hajból, van, akinek nem is sikerült teljesen, korpásnak tűnt utána a haja. Neked mi a tapasztalatod ezzel kapcsolatban?
2017. jún. 2. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tapasztaltam, hogy nehéz lenne kiszedni a hajból, bár én használok hajlakkot is, így az első mosásnál sosem habzik annyira a sampon, de amikor másodjára mosom meg (mármint érted, szóval egy fürdésen belül :D), akkor teljesen tiszta lesz a hajam. Nekem sötétbarna hajam van, így egy picit talán világosabbnak tűnik, miután száraz sampont használtam, de korpásnak egyáltalán nem.

Sajnos nekem is minden nap hajat kell mosnom, mert másnapra lezsírosodik, de van, amikor egyszerűen már nincs kedvem egy hosszú nap után ezzel foglalkozni, ilyenkor nagyon jól tud jönni a száraz sampon. :) Szerintem annyit mindenképpen megér, hogy kipróbáld, elég sokféle van a drogériákban is 500 forintostól a 2000 forintosig, bár én túl nagy különbséget nem tapasztaltam köztük. Egy DM-es vagy Rossmannos termékre mindenképpen megéri beruházni első körben, aztán meglátod hogy válik be. :)

2017. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!