Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót és hővédő...

Milyen hajvasalót és hővédő sprayt ajánlotok ilyen típusú hajra?

Figyelt kérdés
Természetes barna, sűrű, lapocka közepéig érő, nem vékony de nem is vastag szálú(tehát közepes vastagságú , nehezen kezelhető(hajmosás után össze-vissza áll, bár reggelre egy kicsit jobb lesz)és lehetőleg 9-10 ezernél ne kerüljön többe a hajvasaló. A hajvédőnél meg az egyetlen kritériumom az hogy ne zsírosítsa a hajat.
2010. szept. 28. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem remington s1005(8000ft körül) hajvasalom van és syoss(1200körül) hővédőt használok.Szerintem akkor éred el a legbiztosabb hatást ha beszárítod a hajad hajszárítás elött fújd rá a hővédőt és úgy száritsd.Vasalásnál pedig ne fujd be hővédővel, mert törheti a hajad!Szigoruan vasalás elött fujd be szárításnál vagy hagyd míg beszíjva a hajad a hővédőt.A kész frizurádat lakkal a végét vaxal rögzítheted.Remélem tudtam segíteni ^.^
2010. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!