Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már veletek hogy csak...

Volt már veletek hogy csak ugy megváltozott a hajad szine, árnyalata?

Figyelt kérdés
Nekem fekete volt de tavaly vettem észre hogy világosabb ,és most nem teljesen barna de nem is fekete
2010. szept. 28. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor még nem festettem a hajam, nyáron aranybarna volt, szőke tincsekkel, télen pedig sötétbarna. Sajnos ezt jól elcsesztem a festéssel.
2010. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy festés által,én arra hogy csak ugy természetesen megváltozott (nem nap által)
2010. szept. 28. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
régen tejfőlszőke voltam ma mostanra meg már sötétszőke de inkább szőkés barna lettem
2010. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen. platina szőke hajam volt mindig mostanra meg már besárgult..pedig ugyanugy festem mint eddig
2010. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah bocsi nem olvastam el.amugy aranyszőke hajam volt kiskoromba és világosbarna hajam lett általánosra.
2010. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!